Szukaj:    

Zaproszenie do współpracy

W związku z uruchomieniem internetowej porównywarki cen produktów w sklepach na terenie Podkarpacia zachęcamy wszystkich chętnych do bezpłatnej współpracy z naszym serwisem - sklepy branży spożywczej.

Serwis znajduje się pod adresem porownywarka.superoferty.net i stanowi główna część serwisu superoferty.net.
Ponieważ branża którą wybraliśmy do analizy jest skomplikowana i wymaga wielu analiz prosimy w pierwszym okresie naszej działalności o szczególną wyrozumiałość.
Prosimy także o przysyłanie do nas wszelkich uwag dotyczących pomyłek , które mogą się wkraść w początkowej fazie działania strony. Dodatkowo w celu uniknięcia pomyłek zachęcamy wszystkie sklepy do współpracy z serwisem w celu automatycznej modyfikacji cen przez pracownika sklepu. Jednocześnie zwracamy uwagę iż wszystkie przypadki wprowadzania błędnych danych będą karane blokowaniem konta i powiadamianiem wszystkich użytkowników na naszym forum Ze swej strony postaramy się dołożyć wszelkich starań aby rzetelnie przedstawić ofertę każdego sklepu.

Ze względu na specyfikę niektórych produktów ceny mogą być podane z przeliczenia na podstawie ceny innego opakowania np. cena kremu NIVEA gdzie napotkaliśmy na opakowania o różnej pojemności 50,60,75,90,100,120,125,150 itd. więc porównanie ich byłoby niemożliwe dlatego też może się zdarzyć iż cena opakowania 75ml jest wynikiem przeliczenia ceny z opakowania 50 lub 90ml . Przypadków takich jest kilka nie wymyśliliśmy jak do tej pory innej formuły eliminującej te błędy a dającej lepsze rezultaty.
Jednakże jesteśmy otwarci na różne sugestie i jeżeli tylko ktoś zaproponuje ciekawsze rozwiązanie z chęcią z niego skorzystamy.

Jeszcze jedno wyjaśnienie co do listy produktów wziętych do porównania. Jest to grupa, która jak sądzimy jest najbardziej popularna w swojej kategorii lub występuje w największej ilości sklepów. Ponieważ niektóre sklepy jak Biedronka czy Lidl w większości bazują na swoich markach i porównanie z nimi byłoby trudna dlatego w wielu przypadkach zdarza się iż występują braki asortymentowe w poszczególnych sklepach.
Dlatego też jeszcze raz zachęcamy do bezpłatnej współpracy wszystkie sklepy z naszego regionu aby dokładnie przybliżyć klientom ofertę Państwa sklepu . Ponadto wszystkim firmom oferujemy bezpłatny dostęp do panelu z Super Promocjami tygodnia gdzie można umieszczać swoje oferty i za naszym pośrednictwem reklamować swoje produkty.

Zespół superoferty.net


Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Wszystkie prawa zastrzeżone. www.superoferty.net Created by Marcus.