Szukaj:

Praca

ZATRUDNIMY:

PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę sprzedaży do odbiorców detalicznych i hurtowych oraz współpracę ze sklepami.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

DYREKTORA DS. REKLAMY

Zadania:
Kreowanie nowych marek i wzmocnienie istniejących brandów na rynku całego kraju, stworzenie zespołu marketingowego, który będzie z sukcesami wspierał sprzedaż, monitorowanie rynku i znajdowanie nowych możliwości zaspokajania potrzeb klientów.

Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia w marketingu, udokumentowane sukcesy zawodowe, szeroka znajomość narzędzi marketingowych, wysoki poziom aspiracji zawodowych, umiejętność zarządzania zespołem, umiejętność nawiązania partnerskiej relacji z silnymi osobowościami. Doświadczenie w branży reklamowej będzie dodatkowym atutem.

ANKIETERÓW

Praca w dowolnym wymiarze czasu pracy i na dowolnych warunkach umowę zlecenie, umowę o dzieło, staż itp. Wykonywanie analiz i wypełnianie ankiet na temat handlu detalicznego w regionie.
Oferujemy: satysfakcjonujące wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@superoferty.net. W tytule maila prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska, którego dotyczy Państwa aplikacja.

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:
"Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Wszystkie prawa zastrzeżone. www.superoferty.net Created by Marcus.